Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/d/a/c/irmin-taweb.nl/httpd.www/wp-content/plugins/onecom-under-construction/inc/classes/class-ocuc-themes.php on line 154 Groepsagenda – Irmin-Taweb

Groepsagenda

3 december 2022
  • Zwemmen in..... 

    09:30 - 12:00

  • Normale opkomst 

    13:30 - 16:30

  • DobbelSinterklaas 

    13:30 - 16:30

    Organisatie: Roos / AnneFleur

  • Opkomst 

    14:30 - 16:30

9 december 2022
  • Kerstgourmet 

    17:30 - 21:00

10 december 2022
  • Zomerkamp film kijken 

    13:30 - 16:30

    Organisatie: Eco

  • Normale opkomst 

    13:30 - 16:30

  • Normale opkomst 

    14:30 - 16:30

  • Quiz en kerstgourmet 

    20:00 - 23:55

    Organisatie: Max, Daisy, Stephanie, Xander
    Quiz: Max en Xander
    Kerstgourmet: Daisy en Stephanie

16 december 2022
  • Kamp 

    19:30 16 december - 13:00 18 december

17 december 2022
  • Opkomst 

    14:30 - 16:30

  • Normale opkomst 

    14:30 - 16:30

  • Kerstkamp 

    19:00 - 20:00

    Organisatie: Roos / Eco

7 januari 2023
  • Nieuwjaarskampvuur 

    16:30 - 19:30

  • Nieuwjaarskampvuur 

    13:30 - 21:00

    Organisatie: Iris / Jarno
    voorbereiden kampvuur (en eventueel spelletjes)

  • Nieuwjaarskampvuur 

    19:00 - 21:00

  • Nieuwjaarskampvuur 

    20:00 - 23:55

    Organisatie:

14 januari 2023
  • Poolen/ darten 

    13:30 - 16:30

    Organisatie: Sharon / Annefleur

  • Normale opkomst 

    13:30 - 16:30

  • Opkomst 

    14:30 - 16:30

21 januari 2023
  • Kookopkomst 

    13:30 - 16:30

    Organisatie: Tara / Sander

  • Opkomst 

    14:30 - 16:30

  • Winterkamp 

    10:00 21 januari - 16:30 22 januari

28 januari 2023
  • Spelletjes / Sjaakspel 

    13:30 - 16:30

    Organisatie: Thom / Eco

  • Normale opkomst 

    13:30 - 16:30

  • Opkomst 

    14:30 - 16:30

  • Bier proeverij 

    20:00 - 23:55

    Organisatie: Ewout, Kasper
    Featuring urbrau

4 februari 2023
  • Crazy 88 

    13:30 - 16:30

    Organisatie: Stephan / Annefleur

  • Normale opkomst 

    13:30 - 16:30

  • Opkomst 

    14:30 - 16:30

10 februari 2023
  • Hottub kamp 

    19:00 10 februari - 14:00 12 februari

    Organisatie: Iris, sharon / Jarno

11 februari 2023
  • Normale opkomst 

    13:30 - 16:30

  • Opkomst 

    14:30 - 16:30

  • Jachtseizoen 

    20:00 - 23:55

    Organisatie: Daisy, Jarno

17 februari 2023
  • Kamp 

    19:30 17 februari - 13:00 19 februari

18 februari 2023
  • Pizza / vuur / eten 

    13:30 - 16:30

    Organisatie: Roos / Eco

  • Opkomst 

    14:30 - 16:30

25 februari 2023
  • BP tocht 

    09:30 - 16:30

  • BP-tocht 

    09:30 - 16:30

  • BP tocht (organisatie) 

    09:00 - 20:00

    Organisatie: Irmin-Taweb groep

  • BP-tocht met avondeten en baravond 

    07:00 - 23:55

    Organisatie:
    BEGINT SOCHENS

4 maart 2023
  • Libdub/clip voorbereiden 

    13:30 - 16:30

    Organisatie: Tara / Eco

  • Voorjaarsvakantie 

    14:30 - 16:30

  • I-scout 

    19:00 - 23:55

    Organisatie: Jurjen, Floris, Marc

11 maart 2023
  • Klussendag 

    09:30 - 16:30

    Organisatie: Jarno

  • Normale opkomst 

    13:30 - 16:30

  • Opkomst 

    14:30 - 16:30

  • Feessie met Deessie 

    20:00 - 23:55

    Organisatie: Daisy, Jarno

17 maart 2023
  • Proef RSW 

    18:30 17 maart - 12:00 19 maart

18 maart 2023
  • Libdub/clip maken 

    09:00 - 15:30

    Organisatie: Tara / Eco

  • Opkomst 

    13:30 - 15:30

  • Stamfeest Kon-Tiki 

    19:00 - 22:55

    Organisatie:

25 maart 2023
  • Proefjes 

    12:30 - 15:30

    Organisatie: Thom, stephan / Jarno

  • Opkomst 

    13:30 - 15:30

  • Normale opkomst 

    13:30 - 16:30

  • Hottub kamp 

    19:00 - 22:55

    Organisatie: Hugob, Daan, Harold, Samuel

31 maart 2023
  • RSW 

    19:00 31 maart - 15:00 2 april

1 april 2023
  • Normale opkomst 

    13:30 - 16:30

  • Frituuropkomst 

    13:30 - 16:30

    Organisatie: Liv / Roos / Sander

  • Opkomst 

    14:30 - 16:30

8 april 2023
  • Scavengerhunt 

    13:00 - 23:55

    Organisatie: Eco, Johan
    Begint vaak overdag. Volgt nog

15 april 2023
  • Bever Doedag 

    11:30 - 16:30

  • Fotoshoot 

    13:30 - 16:30

    Organisatie: Iris / Eco

  • Normale opkomst 

    13:30 - 16:30

  • Kloven en een dropping 

    20:00 - 23:55

    Organisatie: David, Jarno, daan
    Organisatie kloven: Jarno
    Organisatie dropping: David, Daan

21 april 2023
  • Logeerweekend 

    19:30 - 14:30

22 april 2023
  • Normale opkomst 

    13:30 - 16:30

  • Vieze opkomst 

    13:30 - 16:30

    Organisatie: Sharon / AnneFleur

26 april 2023
  • Koningsnacht Actie 

    17:00 - 23:30

    Organisatie: BLT

29 april 2023
  • Abseilen (ovb weer) 

    13:30 - 16:30

    Organisatie: Eco
    leiding om 10:30 ivm opzetten

  • Rally 

    20:00 - 23:55

    Organisatie: Bram, Xander, Kasper, Jody, Remco
    its a prenk remco

5 mei 2023
  • Bevrijdings festival 

    20:00 - 23:55

    Organisatie: Willem, Jody

6 mei 2023
  • Normale opkomst 

    13:30 - 16:30

13 mei 2023
  • Voorbereiding explore 

    13:30 - 16:30

    Organisatie: BLT

  • Normale opkomst 

    13:30 - 16:30

  • Opkomst 

    14:30 - 16:30

  • Boulevard op stelten 

    20:00 - 23:55

    Organisatie: Esmee, AnneFleur

18 mei 2023
  • EXPLORE 

    09:00 18 mei - 17:30 21 mei

    Organisatie: BLT

26 mei 2023
  • PiKaNu 

    13:30 26 mei - 16:30 29 mei

3 juni 2023
  • Strand 

    13:30 - 16:30

    Organisatie: Roos / AnneFleur

  • Normale opkomst 

    13:30 - 16:30

  • Opkomst 

    14:30 - 16:30

  • Stamfeest 

    20:00 - 23:55

    Organisatie: Jarno, Daisy

10 juni 2023
  • Normale opkomst 

    13:30 - 16:30

  • Sportdag 

    13:30 - 16:30

    Organisatie: Liv / Anne fleur

  • Vossenjacht 

    14:30 - 16:30

  • Groepsvossenjacht 

    20:00 - 23:55

    Organisatie: Britt, Lotte, Julia, Eco
    Een vossenjacht van de stam voor alle speltakken.

16 juni 2023
  • Boomhut kamp 

    19:00 16 juni - 14:00 18 juni

    Organisatie: Thom, Stephan / Eco

17 juni 2023
  • Normale opkomst 

    13:30 - 16:30

  • Opkomst 

    14:30 - 16:30

23 juni 2023
  • Kamp 

    19:30 23 juni - 13:00 25 juni

24 juni 2023
  • Voorbereiden zomerkamp 

    13:30 - 16:30

    Organisatie: BLT

  • Opkomst 

    14:30 - 16:30

1 juli 2023
  • Zwemmen BBQ 

    13:30 - 16:30

    Organisatie:
    Externe lokatie

  • Gido's verjaardag opkomst 

    20:00 - 23:55

    Organisatie: Ole, Gido

15 juli 2023
  • Kanoën (extern) 

    20:00 - 23:55

    Organisatie: Sebastian , Ferdi

Deze website maakt gebruikt van cookies. Bij het gebruik van deze website gaat u akkoord met het gebruik hiervan.